NATURALNY, LOKALNY PRODUKT

W TULONE stawiamy na jakość i lokalność. Składniki do naszych produktów kupujemy u sprawdzonych i zaufanych dostawców.

PRZYGOTOWYWANY RĘCZNIE

TULONE to manufaktura. Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze produkty są wynikiem naszej pracy.

ZAKUP PROSPOŁECZNY

Każdą złotówkę ze sprzedaży przeznaczamy na rozwój i rehabilitację osób z niepełnosprawnością, które pracują w ZAZ WYTWÓRNIA.

CZAS NA PRZYJEMNOŚCI

Dzięki produktom TULONE szybko przygotujesz zdrowy i pożywny posiłek.

TULENIE NA NIEWIELKĄ SKALĘ PRZYNOSI WIELKIE EFEKTY

TULONE to zespół kreatywnych ludzi, którzy z pasją i radością tworzą świeże makarony, kopytka, pierogi i ciasteczka. Inspiracje czerpią z tradycji wyrabiania włoskiego makaronu oraz bogactwa lokalnych produktów. Autorskie receptury opracowują we współpracy ze znakomitymi szefami kuchni oraz lokalnymi producentami. Marka TULONE to produkty wysokiej jakości, bez konserwantów, które można przygotować w kilka minut.

W naszej manufakturze produkty przygotowujemy na bieżąco, aby świeże trafiały do waszych domów.

Świeże makarony produkowane są ze składników wysokiej jakości: włoskiej mąki, świeżych jaj od lokalnych dostawców oraz filtrowanej wody. Dbając o naszych klientów, przygotowaliśmy wersję jajeczną i bezjajeczną.

Pierogi wykonane są domowym sposobem. Charakteryzują się cienkim ciastem i wyrazistym farszem. Sekret delikatnego ciasta tkwi w specjalnym rodzaju mąki używanej do jego wyrabiania. Farsz przygotowywany jest z produktów wysokiej jakości od lokalnych oraz sprawdzonych dostawców.

Kopytka wykonane domowym sposobem, są jędrne i niezwykle delikatne w smaku. Są też kolorowe – barwione burakiem, kurkumą i szpinakiem.

Ciasteczka przygotowywane są w oparciu o autorską recepturę z wysokiej jakości składników. Wypełnione są: czekoladą, pistacjami, ziarnami czy  też aromatycznymi przyprawami.

Dużą wartość stanowi idea, na której opiera się działalność marki TULONE. Nasza manufaktura aktywizuje niepełnosprawnych pracowników, wspiera ich rozwój oraz daje przyjazne warunki pracy.

Wybrane produkty

Pomysł na Tulone z ... - mistrzowskie przepisy na dania z naszych produktów

Przepisy

Fusilli alla norma

Składniki 250 g makaronu fusilli 1 dojrzały bakłażan (ok. 200 g) 40 g startego parmezanu 200 ml passaty pomidorowej 1 łyżka koncentratu pomidorowego 2 ząbki

Przeczytaj »